Dünya Kahveleri

Dünyanın bize sunduğu bir çekirdek, bir lezzet !..

Filtre Kahve

Premium

Filtre kahve çoğumuzun günün her saatinde içmeye ihtiyaç duyduğumuz müthiş bir tattır. Çekirdeklerin öğütülmesi ile oluşturularak en taze haliyle sizlere sunuyoruz.

Filtre Kahve

Damla Sakızlı

En kaliteli çekirdekleri öğüterek sizlerle buluşturduğumuz filtre kahveyi damla sakızı aroması ile zenginleştirdik. Bu benzersiz lezzeti tattığınızda alışkanlık haline gelebilir.

Guatemala Antigua

Filtre Kahve

Hafif, hoş aromalı ve ağızda güzel bir tat bırakan bir kahve olması sebebiyle kahve severler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Günün her vaktinde tüketilebilecek bir kahvedir.

Kolombiya Supremo

Filtre Kahve

Supremo kahve boyut açısından diğerler Kolombiya kahvelerinden büyüktür. Kolombiya kahvesi dünyada yaygın olarak tüketilen, sert ve çok kaliteli bir kahvedir.

Kenya

Filte Kahve

Kenya kahveleri dünyada en yaygın ve kaliteli olarak bilinen kahve çekirdeklerinin üretildiği bölgedir. Haliyle Kenya filtre kahve size hoş bir lezzet sunmaktadır.

Brezilya Santos

Filtre Kahve

Santos kahve çekirdekleri çikolata ve karamelin lezzetini andıran bir tat bırakmaktadır. Bu haliyle hafif asiditesi ile kahve severlerine çok hoş bir tat sunmaktadır.

Mocha

Filtre Kahve

Yemen’in başlıca kahve ihraç kenti olan Mocha ismini kahveye vermiştir. Mocha filtre kahveyi tap taze haliyle ve içinizi ısıtacak lezzeti ile sizlerle buluşturuyoruz. Bu kahveyi günün her saatide tüketebilirsiniz.

Endonezya

Filtre Kahve

Endonezya kahve üretimi bakımından çok önemli bir ülkedir. Endonezya filtre kahve buradan gelen kahve çekirdekleriyle yapılan, kendine özgü lezzeti ve tadıyla kahve tutkunlarının vazgeçemeyeceği bir lezzet olacaktır.

Sosyal Medya

Sosyal Medya Adreslerimiz

İletişim

Tel:+90 312 332 60 20
Tel:+90 312 397 30 25
Fax:+90 312 397 59 64