Espresse & İnstant Kahve ve Krema


Pratikliği ile kendini çoktan sevdirdi bile !...


Espresso Gold

Espresso Gold Hint kavurma tarzı ile Hint kahvelerinden yapılan muhteşem bir karışımdır. Düşük asitli, tatlı, pürüzsüz ve hafif bir parlaklık ile farkını ortaya koyarak kahve severlerle buluşmayı bekliyor. 

Espresso Premium

Arabica kahve çekirdekleri incecik öğütülerek karşınıza Espresso Premium olarak çıkmaktadır. Kahve severlerin sıkça tercih ettiği bu kahveyi mis gibi kokusu ve lezzetli tadı ile mutlaka denemelisiniz.

Kahve Kreması

Kahve toplumumuzun vazgeçilmez bir kültürüdür. Kahvelerinizin lezzetine lezzet katmak için ve daha hafif bir tat ile kahvenizi lezzetlendirmek isterseniz kahve kreması iyi bir tercih olacaktır. Kahve kremamızı denemeyi unutmayın.

Gold Kahve

Özene seçilmiş kahve çekirdeklerinin öğütülmesiyle meydana gelen bu benzersiz tadı ister sade için, isterseniz şeker koyun isterseniz de kahve kreması ile tatlandırın. Gold kahveyi kolaylıkla kendiniz hazırlayabilir, keyifle içebilirsiniz.

Klasik Kahve


Yeni bir güne kahve ile başlayabilirsiniz. Yemeklerinizin ardından yine bir fincan kahve ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Klasik kahve birçoğunuzun damak tadına hitap ederek kahve severlere güzel bir tat, lezzetli bir kahve sunuyor. Günün her vakti tüketebilecek olduğumuz klasik kahveyi denemeyi unutmayın.
tahmisci

Sosyal Medya

Sosyal Medya Adreslerimiz

İletişim

Tel:+90 312 332 60 20
Tel:+90 312 397 30 25
Fax:+90 312 397 59 64